Adres siedziby firmy:

Zakład Usług Handlowych ROBICO
ul. Hoża 66/68
00-682 Warszawa

 

SEKRETARIAT (Centrala):

tel. +48 (0 22) 621 01 51

 

DZIAŁ HANDLU:

tel. +48 (0 22) 621 14 66
tel. +48 (0 22) 621 14 67

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

tel. + 48 (0 22) 596 91 83  (Irena Wilk)

 

DZIAŁ MARKETINGU:

tel. + 48 (0 22) 596 91 89 (Alicja Tomaszewska)

 

FAX:

+ 48 (0 22) 622 06 64

 

Godziny pracy:

Pracujemy od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 7:30-15:30

Napisz do nas



ZUH Robico tworzą:

Andrzej Szczepański
Dyrektor ZUH Robico
22 596 91 90
l.cieciura@robico.com.pl
Leszek Cieciura
Zastępca Dyrektora ZUH Robico
22 596 91 85
e.szczepanska@robico.com.pl
Edyta Szczepańska
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu
22 596 91 93
a.kotlińska@robico.com.pl
Agnieszka Kotlińska
Zastępca Głównego Księgowego Dyrektor Finansowy
22 596 91 92
l.busse@robico.com.pl
Lidia Busse
Główna Księgowa
22 596 91 83
i.wilk@robico.com.pl
Irena Wilk
Specjalista ds. Księgowości
22 596 91 89
a.tomaszewska@robico.com.pl
Alicja Tomaszewska
Kierownik Marketingu
p.kulczyk@robico.com.pl
Przemysław Kulczyk
Manager IT
22 596 91 96
m.skarzynska@robico.com.pl
Małgorzata Skarżyńska
Kierownik Biura, Specjalista ds. Technologii
22 596 91 81
a.pyrczak@robico.com.pl
Aleksandra Pyrczak
Specjalista ds. Marketingu, Asystentka Dyrektora
22 596 91 84
m.dubiel@robico.com.pl
Monika Dubiel
Specjalista ds. Handlu i Księgowości
22 596 91 87
w.jankowska@robico.com.pl
Wioletta Jankowska
Specjalista ds. Handlu i Księgowości
22 596 91 86
k.czestochowska@robico.com.pl
Klaudyna Częstochowska
Specjalista ds. Handlu
22 596 91 91
k.najgebauer@robico.com.pl
Krzysztof Najgebauer
Specjalista ds. Handlu
22 591 91 88
k.plewa@robico.com.pl
Karolina Plewa
Specjalista ds. Handlu