Targi Regionalia 22-24.04.2016

Już w najbliższy weekend, w dniach 22-24.04.2016 r., firma Robico będzie uczestniczyć w V Targach Produktów Tradycyjnych i Regionalnych "Regionalia".

W trakcie trwania targów na stoisku Robico będzie można spróbować orzeźwiającego kefiru Robico oraz zapoznać się z całą ofertą produktową. Będzie także możliwość zakupu produktów Robico w atrakcyjnych cenach.

Wizyta na Targach Regionalia to doskonała okazja do zapoznania się z wyjątkową gamą produktów oraz zrobienia zakupów dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość oraz tradycyjny sposób ich wytwarzania.

W sobotę, 23.04. br. odbędzie się tam także uroczyste wręczenie certyfikatów Jakość Tradycja. Są one przyznawane produktom żywnościowym wysokiej jakości, wytwarzanym w sposób tradycyjny, z tradycyjnym składem i charakterem. Z przyjemnością informujemy, że wśród odznaczonych producentów będą OSM Krośniewice oraz ŁSM "Jogo", zakłady mleczarskie, które produkują kefir Robico.

Targi odbędą się w Warszawie, w Centrum Targowo - Konferencyjnym przy ul. Marsa 56 C, wejście od godziny 10:00, wstęp bezpłatny.

Więcej na temat Targów Regionalia można zobaczyć na: http://www.regionalia.com.pl/ oraz na Facebooku: https://web.facebook.com/TargiRegionalia/

Serdecznie zapraszamy!!!