Ruszyła kampania Robico 2016

W dniu 1 czerwca 2016 r. rusza kampania reklamowa marki Robico. Działania reklamowe realizowane będą w Warszawie, Krakowie i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Prezentowana kreacja reklamowa jest nową odsłoną zeszłorocznej kampanii, a jej kształt zgodny jest z przyjętą przez firmę Robico strategią komunikacji. Tegorocznym celem jest przede wszystkim wzmocnienie świadomości marki wśród odbiorców, a promowanym produktem po raz kolejny Kefir Robico.

W ramach tegorocznej kampanii uruchomione zostaną działania:

  • wizerunkowe - oparte na outdoorze, wykorzystujące siatki wielkoformatowe (w Warszawie, Krakowie i Katowicach), tyły autobusów (fullbacki) oraz ekrany LCD w komunikacji miejskiej w Krakowie i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Realizowane będą także działania internetowe, które wzmocnią inne kanały komunikacji.
  • wspierające sprzedaż - akcja przy półce sklepowej oparta na dedykowanych konkursowych etykietach produktów oraz zestawie materiałów POS
    dla kontrahentów sieciowych i hurtowych (dystrybuowanych przede wszystkim w Warszawie, Krakowie i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym).

wobblery

    Kefir Robico z etykietą promocyjną

Na szczególną uwagę zasługuje KONKURS KONSUMENCKI.

W ramach kampanii reklamowej przeprowadzony zostanie konkurs na portalu społecznościowym Instagram, o którym poinformujemy klientów za pomocą mediów społecznościowych oraz etykiet promocyjnych.

Warunkiem przystąpienia do konkursu będzie zakup Kefiru Robico o dowolnej gramaturze, zrobienie zdjęcia z kefirem Robico i udostępnienie na profilu na Instagramie.
Osoby, które wezmą udział w konkursie mogą wygrać atrakcyjne nagrody:

  • zestawy od Robico (Wielka Księga Soków, fartuch, rękawica, t-shirt, kubek)
  • nagrody główne – blendery marki Philips.

Konkurs trwa od 9 do 29 czerwca 2016 r.

Nagrody konkursowe